background image

Projektový manažer juniorpin iconPraha 5

←  Back to the list of positions

Developerská společnost EBM Partner, která je součástí skupiny EBM, hledá do svého týmu posilu na pozici Project manager junior. Hledáme člověka, který se chce rozvíjet a učit pod záštitou úspěšné developerské společnosti zabývající se rezidenčním developmentem. Děláme projekty s přidanou hodnotou. Projekty, které mají smysl.

Náplň práce:

  • Spolupráce s projektovým manažerem při vedení projektů v rámci projektové přípravy a výstavby rezidenčního/komerčního projektu,
  • Spolupráce při nastavování a následné dodržení business planu a postupových milníků projektu.
  • Komunikace s orgány státní správy a samosprávy, úřady a organizacemi působícími v investiční výstavbě,
  • Komunikace s Generálním dodavatelem, subdodavateli při výstavbě projektu,
  • Koordinace klientských změn
  • Práce s územně plánovací dokumentací

Požadujeme:

  • VŠ stavebního směru
  • 2 roky praxe v Real estate
  • Proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů, schopnost a ochota učení se nových věcí
  • Dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
  • Vyrovnanou a nekonfliktní osobnost odolnou vůči stresu
  • Aktivní uživatelská znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD aj.)
  •  Výhodou je znalost a orientace v legislativě (stavební zákon, správní řád atd.) a znalost postupu a náležitostí při výkonu inženýrské činnosti, zkušenosti s jednáním s orgány veřejné správy a znalost jejich kompetencí
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zázemí a stabilitu zavedené společnosti skupiny EBM
  • Možnost kariérního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a týmové kolegy
  • Účast na významných a zajímavých zakázkách
  • Zajímavou práci v dynamickém, mladém a přátelském kolektivu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Mimopracovní firemní akce (pořádáme výšlapy na Sněžku, jezdíme na vodu, organizujeme večírky, atd.)
  • Zaměstnanecké výhody
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce Praha a ČR
  • Nástup dohodou