background image

Servisní a reklamační technikpin iconPraha 5

←  Back to the list of positions

Hlavní náplň práce:

  • Řešení reklamací na stavbách (s klientem, investorem, dodavateli)
  • Hledání příčin vzniklých stavebních vad
  • Navrhování způsobů jejich odstranění v souladu se smlouvou
  • Zajišťování opravných prací ve stanoveném termínu

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • Orientaci v projektové dokumentaci a technických normách
  • Znalost normy ISO 9001 a jejího využití ve stavebnictví
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B
  • Proklientské vystupování, pečlivost, dobré komunikativní vystupování
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme Vám:

  • Silné zázemí stabilní skupiny EBM Group
  • Možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct a být její důležitou součástí
  • Otevřená a neformální firemní kultura
  • Možnost být součástí na zajímavých a úspěšných projektech
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Motivující finanční ohodnocení a bonusy
  • Možnost osobního a profesionálního rozvoje
  • Služební automobil
  • Občerstvení na pracovišti
  • Mimopracovní firemní akce (hory, Máchovo jezero, jachty a další)